Range Rover Sport

Cena od 1 951 102 Kč vč. DPH
Rezervovat testovací jízdu
Přehled

Range Rover Sport

Cena od 1 951 102 Kč vč. DPH
Ceník ke stažení Katalog ke stažení Konfigurátor Rezervovat testovací jízdu

PŘEDEVŠÍM JE TO VŮZ PRO VÁŠNIVÉ ŘIDIČE

Posaďte se do sedadla řidiče nového modelu Range Rover Sport a jedna věc Vám bude ihned jasná: tento vůz byl stvořen k tomu, abyste ho řídili.

Nabídka modelů

Range Rover Sport <br>S, SE, HSE

Range Rover Sport
S, SE, HSE

Elegantní Range Rover Sport S je dokonalou vstupenkou do světa této modelové řady.

Poslat poptávku Stáhnout ceník
Range Rover Sport <br> DYNAMIC HSE

Range Rover Sport
DYNAMIC HSE

Detailní prvky exteriéru v odstínu Shadow Atlas podtrhují dynamický design, interiér ukrývá sedadla čalouněná perforovanou kůží Windsor.

Poslat poptávku Stáhnout ceník
Range Rover Sport <br>AUTOB. DYNAMIC

Range Rover Sport
AUTOB. DYNAMIC

Díky zvýrazňujícím prvkům exteriéru v odstínu Narvik Black, střeše v kontrastní černé barvě a sedadlům Autobiography čalouněným semianilinovou kůží dělá vůz čest svému jménu.

Poslat poptávku Stáhnout ceník
Range Rover Sport <br>SVR

Range Rover Sport
SVR

V účelném designu se snoubí vzhled s funkčností. Součástí základní výbavy je exkluzivní přeplňovaný zážehový motor V8 5,0 l s výkonem 575 k.

Poslat poptávku Stáhnout ceník

Schopnosti

NEJLEPŠÍ SCHOPNOSTI VE SVÉ TŘÍDĚ

NEJLEPŠÍ SCHOPNOSTI VE SVÉ TŘÍDĚ

Range Rover Sport disponuje bezkonkurenční šíří schopností vozů Land Rover. Je stejně doma ve městě, jako na venkově nebo na dálnici.

POHON VŠECH KOL (AWD)

POHON VŠECH KOL (AWD)

Pohon všech kol (AWD) zajišťuje vynikající jízdní vlastnosti na silnici i dokonalé schopnosti v terénu. K udržení optimální trakce a jisté jízdy za všech podmínek je pohon modelu Range Rover Sport řízen souborem pečlivě vyvinutých technologií.

VYSPĚLÝ ASISTENT PRO JÍZDU S PŘÍVĚSEM

VYSPĚLÝ ASISTENT PRO JÍZDU S PŘÍVĚSEM

Na přání dodávaný vyspělý asistent pro jízdu s přívěsem vám umožňuje kontrolovat směr přívěsu při couvání pomocí otočného voliče systému Terrain Response 2. Systém reguluje řízení vozidla za účelem dosažení požadované trajektorie přívěsu.

ASISTENT PRO SJÍŽDĚNÍ STRMÝCH SVAHŮ

ASISTENT PRO SJÍŽDĚNÍ STRMÝCH SVAHŮ

Asistent pro sjíždění strmých svahů (HDC), patentovaný značkou Land Rover, je součástí standardní výbavy. Pomáhá řidiči bezpečně sjíždět náročná klesání udržováním konstantní rychlosti jízdy a individuálním přibrzďováním jednotlivých kol.

DVOUSTUPŇOVÁ ROZDĚLOVACÍ PŘEVODOVKA

DVOUSTUPŇOVÁ ROZDĚLOVACÍ PŘEVODOVKA

Přídavné nižší převodové stupně se mohou stát neocenitelným pomocníkem v náročných podmínkách, jako jsou strmá stoupání či klesání, jízda v terénu nebo jízda s přívěsem. Dvoustupňová rozdělovací převodovka zajistí v takových případech odpovídající rychlost a dokonalé ovládání.

REŽIM PRO ROZJEZD NA KLUZKÉM POVRCHU

REŽIM PRO ROZJEZD NA KLUZKÉM POVRCHU

Režim pro rozjezd na kluzkém povrchu (LTL) zajišťuje optimální řízení točivého momentu při rozjíždění a zlepšuje schopnosti rozjezdu na povrchu se sníženou adhezí, například mokré trávě, sněhu či ledu.

DYNAMICKÝ DESIGN

Vzhled modelu Range Rover Sport je impozantnější než kdy dříve. Svýmí sportovnějšími liniemi a výraznou atletickou siluetou předurčen k tomu, aby na sebe strhával pozornost všude, kde se s ním objevíte. Čistší, dynamičtější tvary a nádech modernosti najdete všude, kam se podíváte, od nové masky chladiče, přes nově tvarované kryty ventilačních otvorů v kapotě až po kultivovaná, ale přesto sportovně působící kola na přání. Charakteristická silueta, dozadu se svažující střecha a souvislá spodní linie oken, to je jasně patrná a nezaměnitelná DNA vozů značky Range Rover.

PRECIZNÍ INTERIÉR

Luxusní, dokonale pohodlný a mimořádně funkční, to je nový Range Rover Sport - vůz zaměřený na řidiče. Charakteristický interiér byl výrazně přepracován. Mezi intuitivní designové prvky patří CommandShift 2, dotykové spínače, které zůstávají skryté, dokud nejsou osvětlené, či dynamický volant s páčkami pro manuální řazení. Díky praktickým a důmyslným úložným prostorům získáte snadný přístup ke svým osobním věcem, přičemž interiér zůstává vždy uspořádaný.

PODVOZEK

Suverénní, harmonickou jízdu dále vylepšuje nejmodernější elektronicky řízené vzduchové odpružení*, které je zárukou výjimečně dlouhé dráhy propružení kol a mimořádné stability. Model Range Rover Sport SVR nabízí úchvatný výkon díky sportovnímu odpružení SVR optimalizovanému z hlediska výkonu a jízdních vlastností.

* Na přání u verzí s motorem SD4, které jsou standardně vybaveny plně nezávislým odprožením s vinutými pružinami.

VERZE RANGE ROVER SPORT PHEV

Představujeme Vám novou pohonnou jednotku PHEV (Plug-in-Hybrid Electric Vehicle). Tento hybridní automobil se vyznačuje mimořádně kultivovaným jízdním projevem jak na silnici, tak v terénu spojeným s vynikajícími sportovními vlastnostmi modelu Range Rover Sport. Pohonná jednotka PHEV zajišťuje modelu zrychlení z 0 na 100 km/h za pouhých 6,7 sekundy, v akceleraci lze pokračovat až k nejvyšší rychlosti 220km/h.

Konfigurátor

Nezávazná poptávka

Technologie

Touch pro duo

Touch pro duo

Díky dvěma dotykovým obrazovkám systému Touch Pro Duo s úhlopříčkou 10" a vysokým rozlišením můžete na jedné používat například navigační systém a na druhé ovládat některou z řady funkcí, jako např. nastavení médií.

VOLANT

VOLANT

Jedinečné spínače na volantu, které zůstávají skryté, dokud nejsou podsvícené, snižují počet ovládacích prvků v interiéru a dokážou zastat celou řadu různých funkcí. Často používané funkce, jako jsou média, lze kompletně ovládat pomocí spínačů na volantu ve spojení s interaktivním displejem řidiče.

AUDIOSYSTÉM Meridian TM

AUDIOSYSTÉM Meridian TM

13 pečlivě rozmístěných reproduktorů včetně dvoukanálového subwooferu se postará o skvělou prostorovost, křišťálově čisté výšky a plné, hluboké basy, díky kterým budete mít požitek z hudby při každé jízdě.

CELOHLINÍKOVÁ KAROSERIE

CELOHLINÍKOVÁ KAROSERIE

Inovativní samonosná karoserie je lehčí, pevnější a ekologičtější a vyznačuje se vynikající pevností a mimořádnou kultivovaností. Dokáže se vypořádat se všemi nástrahami náročného terénu jako všechny ostatní vozy Land Rover.

SNÍŽENÍ SVĚTLÉ VÝŠKY PODLE RYCHLOSTI

SNÍŽENÍ SVĚTLÉ VÝŠKY PODLE RYCHLOSTI

Po dosažení rychlosti 105 km/h a při jízdě ustálenou rychlostí využívá systém snížení vozidla podle rychlosti* elektronicky řízené vzduchové odpružení ke snížení aerodynamického odporu a spotřeby paliva snížením vozidla o 15 mm ve srovnání s běžnou jízdní výškou.
*Není k dispozici pro vozidla s vinutými pružinami.

PROGRAM DYNAMIC

PROGRAM DYNAMIC

Vozidla vybavená systémem Terrain Response 2 a elektronickým aktivním diferenciálem se systémem rozdělování točivého momentu brzdnými zásahy (Torque Vectoring by Braking, TVbB) disponují dalším nastavením – programem Dynamic, který vyladí zavěšení tak, aby poskytovalo dokonalejší kontrolu nad vozem s lepší ovladatelností a rychlejšími reakcemi.