Range Rover

Cena od 2 986 643 Kč vč. DPH
Rezervovat testovací jízdu
Přehled

Range Rover

Cena od 2 986 643 Kč vč. DPH
Ceník ke stažení Katalog ke stažení Konfigurátor Rezervovat testovací jízdu

SKUTEČNÁ IKONA DESIGNU

Range Rover je nezaměnitelný díky třem klasickým rysům - linii střechy, nepřerušované spodní linii oken a výrazné spodní části vozu. Tyto prvky jsme ani nyní měnit nechtěli, ale nový model roku 2018 i tak prošel spoustou inovativních změn. Nová maska chladiče, přední náraník a kapota společně s integrovanými koncovkami výfukové soustavy dotvářejí spolu s novými laserovými světlomety Pixel LED již tak působivý moderní vzhled vozu.

Nabídka modelů

HSE

HSE

Kultivované schopnosti začínají zde.

Všechny naše modely jsou synonymem kultivovaných schopností. Model HSE se vyznačuje úchvatným provedením masky chladiče v odstínu Shadow Atlas s kryty bočních ventilačních otvorů v barvě vozu Satin a ozdobnou grafikou.

Poslat poptávku Stáhnout ceník
VOGUE

VOGUE

Dokonalá rovnováha.

Vyznačuje se úchvatným provedením masky chladiče se síťovou strukturou v odstínu Atlas a předním nárazníkem s ozdobným prvkem. V interiéru pak najdete například sedadla čalouněná perforovanou kůží Windsor.

Poslat poptávku Stáhnout ceník
AUTOBIOGRAPHY

AUTOBIOGRAPHY

Stvořen k dokonalosti.

Výjimečně luxusní SUV se vyznačuje ozdobným obložením sacích otvorů v předním nárazníku, ozdobnými kryty bočních ventilačních otvorů a dekorativní grafikou na bocích v odstínu Atlas. V interiéru jsou dvě samostatná sedadla „Executive Class“ vzadu.

Poslat poptávku Stáhnout ceník
SVAutobiography

SVAutobiography

Vrchol kultivovanosti.

Range Rover SVAutobiography Dynamic disponuje luxusními jízdními vlastnosti. Dostupný je výhradně v provedení se standardním rozvorem a přeplňovaným motorem V8 s výkonem 565 k.

Poslat poptávku Stáhnout ceník

Schopnosti

DVOUSTUPŇOVÁ ROZDĚLOVACÍ PŘEVODOVKA

DVOUSTUPŇOVÁ ROZDĚLOVACÍ PŘEVODOVKA

Přídavné nižší převodové stupně se mohou stát neocenitelným pomocníkem v náročných podmínkách, jako je jízda v terénu nebo jízda s přívěsem. Dvoustupňová rozdělovací převodovka zajistí v takových případech odpovídající rychlost a dokonalé ovládání.

ASISTENT PRO SJÍŽDĚNÍ STRMÝCH SVAHŮ

ASISTENT PRO SJÍŽDĚNÍ STRMÝCH SVAHŮ

Asistent pro sjíždění strmých svahů (HDC), patentovaný značkou Land Rover, je součástí standardní výbavy. Pomáhá řidiči bezpečně sjíždět náročná klesání. Dosahuje toho udržováním konstantní rychlosti jízdy a individuálním přibrzďováním jednotlivých kol.

REŽIM PRO ROZJEZD NA KLUZKÉM POVRCHU

REŽIM PRO ROZJEZD NA KLUZKÉM POVRCHU

Režim pro rozjezd na kluzkém povrchu (LTL) zajišťuje optimální řízení točivého momentu při rozjíždění a zlepšuje schopnosti rozjezdu na povrchu se sníženou přilnavostí, například mokré trávě, sněhu či ledu.

VYSPĚLÝ ASISTENT PRO JÍZDU S PŘÍVĚSEM

VYSPĚLÝ ASISTENT PRO JÍZDU S PŘÍVĚSEM

Vyspělý asistent pro jízdu s přívěsem umožňuje kontrolovat směr přívěsu při couvání pomocí otočného voliče systému Terrain Response 2. Na přání dodávaný systém upravuje řízení vozu pro dosažení požadované trajektorie přívěsu.

BRODIVOST

BRODIVOST

Nový Range Rover se může pochlubit brodivostí až 900 mm. Náš na přání dodávaný systém sledování hloubky brodu využívá senzory ve vnějších zpětných zrcátkách, které Vás upozorní, když se hladina vody přiblíží k hranici brodivosti vozidla. Řídící systém poskytuje informace v reálném čase, což je obzvláště užitečné za šera.

TERRAIN RESPONSE 2

TERRAIN RESPONSE 2

Systém Terrain Response 2 přizpůsobuje činnost motoru, převodovky, diferenciálů a podvozku jízdním podmínkám. Vybrat si můžete ze sedmi režimů: dynamická jízda, Eco, komfortní jízda, tráva/štěrk/sníh, bláto a vyježděné koleje, písek, zdolávání kamenů.

KULTIVOVANOST

Úchvatný, špičkově vybavená a dokonale propracovaný interiér vozu Range Rover nabízí komfort čtyřsedadlové konfigurace a současně praktičnost pětimístného uspořádání. Přední i zadní sedadla jsou nyní sklopná v ještě větším úhlu a díky příjemnému čalounění nabízejí vyšší pohodlí. Atmosféru dotváří také konfigurovatelné ambientní osvětlení interiéru. Škála 10 barev umožňuje zvolit odpovídající osvětlení a vytvoření jedinečného a příjemného prostředí.

NEJSCHOPNĚJŠÍ LAND ROVER VŠECH DOB

Range Rover byl navržen tak, aby byl nejkultivovanějším a nejschopnějším vozem značky Land Rover všech dob.

Díky nejnovější konstrukci karoserie a podvozku posunuje tento vůz laťku pro jízdní vlastnosti v terénu na ještě vyšší úroveň, a to jak z hlediska šíře a využitelnosti terénních schopností, tak i z hlediska ovladatelnosti a kultivovanosti při jízdě na silnici.

LED SVĚTLOMETY

LED osvětlení, které je součástí standardní výbavy, zajišťuje vozu Range Rover dramatický moderní vzhed. Laserové světlomety Pixel LED s LED signaturou se postarají o maximální možnou svítivost. Systém zajišťuje jasný výhled na vzdálenost více než půl kilometru.

Konfigurátor

Nezávazná poptávka

Technologie

PRŮHLEDOVÝ DISPLEJ (HUD)

PRŮHLEDOVÝ DISPLEJ (HUD)

Tento průhledový displej zobrezuje na čelním skle klíčové informace o vozidle, jako je rychlost, zařazený rychlostní stupeň, pokyny navigace apod. Pro snadnou viditelnost je vybaven plnobarevnou grafikou ve vysokém rozlišení.

VOLANT

VOLANT

Volant je vybaven dotykovými spínači, které zůstávají skryté, dokud nejsou osvětlené. Jeden z těchto spínačů je programovatelný, takže ho lze individuálně nastavit podle svých požadavků tak, aby zastával různé funkce.

Laserové světlomety PIXEL LED

Laserové světlomety PIXEL LED

Laserové světlomety PIXEL LED s LED signaturou zajišťují pětinásobnou svítivost ve srovnání se standardními LED světly. Systém umožňuje jasný výhled na víse než půl kilometru.

INFORMAČNÍ A ZÁBAVNÍ SYSTÉMY

INFORMAČNÍ A ZÁBAVNÍ SYSTÉMY

Náš informační a zábavní systém InControl Touch Pro Duo vyčnívá vzhledem a parametry nad ostatními. Systém Touch Pro Duo poskytuje nepřeberné množství informací a zábavy a disponuje těmi nejintuitivnějšími a nejvyspělejšími technologiemi, které zaručí, že si svou cestu užijete na maximum.

AUDIOSYSTÉM Meridian TM

AUDIOSYSTÉM Meridian TM

O skvělou prostorovost, kříšťálově čisté výšky a plné, znělé basy se postará 13 pečlivě rozmístěných reproduktorů včetně dvoukanálového subwooferu.

Meridian je registrovaná ochranná známka společnosti Meridian Audio Ltd.
ASISTENČNÍ SYSTÉMY

ASISTENČNÍ SYSTÉMY

Pomoc v hustém městském provozu i vyšší bezpečnost vás i vašich spolucestujících zajišťuje celá řada SUV technologií, které jsou u modelu Range Rover součástí standardní výbavy nebo se dodávají na přání. Všechny funkce byly navrženy s cílem zvýšit vaši spokojenost s vozem.