Discovery Sport

Cena od 986 513 vč. DPH

Discovery Sport

Cena od 986 513 vč. DPH

VÝJIMEČNÝ VŠEDNÍ DEN

Discovery Sport nejenom skvěle vypadá, ale nabízí mnohem víc. Jeho elegantní, aerodynamickou siluetu doplňují legendární schopnosti vozů Land Rover a variabilita interiéru.

Nabídka modelů

PURE

PURE

Vítejte v rodině Discovery. Tato verze je dokonalým vstupem do světa rodiny modelů Discovery. Příchází na trh s prvky výbavy, jako jsou 17“ kola z lehké slitiny s 5 paprsky, styl 522, nebo asistent pro jízdu v pruhu LDW (Lane Departure Warning).

Poslat poptávku Stáhnout ceník
SE

SE

Tempomat s omezovačem rychlosti a navigační systém InControl Touch se starají o ještě vyšší úroveň komfortu, intuitivní řízení a praktičnost vozu.

Poslat poptávku Stáhnout ceník
HSE

HSE

Ještě ušlechtilejší design a vytříbenější technickou výbavu dokládají například xenonové světlomety s charakteristickou LED signaturou a audiosystém Meridian™ s výkonem 380 W, 10 reproduktory a dvoukanálovým subwooferem.

Poslat poptávku Stáhnout ceník
HSE LUXURY

HSE LUXURY

Sofistikovanost interiéru ještě zvyšuje konfigurovatelné dekorativní osvětlení, sedadla čalouněná v kůži Windsor a bezdotykové ovládání zadního víka pomocí pohybového čidla.

Poslat poptávku Stáhnout ceník

Schopnosti

AKTIVNÍ POHON VŠECH KOL

AKTIVNÍ POHON VŠECH KOL

Aktivní pohon všech kol, dodávaný na přání v kombinaci s motory TD4 180 k a Si4, přináší výhody při jízdě na silnici i v terénu. V mnoha jízdních situacích na silnici může systém odpojit pohon zadních kol a přispět tak k co hospodárnější spotřebě paliva. Systém nepřetržitě sleduje důležité provozní parametry a v případě potřeby během 300 milisekund pohon všech kol (4WD) znovu připojí.

ALL TERRAIN PROGRESS CONTROL

ALL TERRAIN PROGRESS CONTROL

Discovery Sport má srdce vozů Land Rover, a je tedy více než zdatný i v těch nejnáročnějších terénních podmínkách. Systém All Terrain Progress Control (ATPC) funguje na asfaltu, šotolině, písku nebo sněhu jako tempomat pro nízké rychlosti, čímž pomáhá řidiči udržovat maximální soustředění na řízení a hledání nejvhodnější cesty přes překážky.

ASISTENT PRO SJÍŽDĚNÍ STRMÝCH SVAHŮ HDC (HILL DESCENT CONTROL)

ASISTENT PRO SJÍŽDĚNÍ STRMÝCH SVAHŮ HDC (HILL DESCENT CONTROL)

Asistent pro sjíždění strmých svahů HDC (Hill Descent Control), patentovaný značkou Land Rover, je standardním prvkem výbavy všech našich vozidel s pohonem všech kol (4WD). HDC podporuje řidiče při bezpečném sjíždění náročných svahů udržováním konstantní rychlosti jízdy a individuálním přibrzďováním jednotlivých kol.

JISTOTA V HLUBOKÉ VODĚ

JISTOTA V HLUBOKÉ VODĚ

Systém sledování hloubky brodu Wade Sensing se dodává na přání a pomůže Vám při průjezdu vozidla vodou. Senzory ve vnějších zpětných zrcátkách poskytují na dotykovém displeji informace v reálném čase včetně hloubky vody a maximální brodivosti vozidla.

TERRAIN RESPONSE

TERRAIN RESPONSE

Systém Terrain Response, dodávaný standardně ke všem motorům TD4 a Si4, přizpůsobuje reakce motoru, převodovky, diferenciálů a podvozkových systémů s cílem optimalizovat jízdní vlastnosti, komfort a trakci. Výběr ze čtyř standardních nastavení – normální jízda, tráva/štěrk/sníh, bláto a vyježděné koleje, resp. písek – zaručí vozu suverénní chování bez ohledu na terén a povětrnostní podmínky.

TORQUE VECTORING BY BRAKING

TORQUE VECTORING BY BRAKING

Torque Vectoring by Braking, systém rozdělování točivého momentu mezi jednotlivá kola brzdnými zásahy, je standardní výbavou všech našich vozidel s pohonem všech kol (4WD). Systém optimalizuje agilitu a stabilitu modelu Discovery Sport při průjezdu zatáčkou. Na silnici i v terénu neustále optimalizuje rozdělování točivého momentu mezi všechna čtyři kola s cílem zvýšit trakci a jistotu řidiče při řízení.

BEZDOTYKOVĚ OVLÁDANÉ VÍKO ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU POMOCÍ POHYBOVÉHO ČIDLA

Naše elektrické ovládání zadního víka se senzorem pohybu Vám umožní otevřít a zavřít zadní výklopné víko pohybem nohy pod zadním nárazníkem (za předpokladu, že byl detekován chytrý klíček), aby bylo nakládání ještě snadnější. Senzory jsou umístěny na obou stranách vozidla, abyste mohli ovládat zadní víko také pohodlně z chodníku.

VNITŘNÍ DESIGN

Stejně atraktivní jako vnější design je i interiér s odvážnými horizontálními a vertikálními liniemi, doplněný čistými plochami, vynikajícím řemeslným zpracováním a na přání dodávanými prémiovými kůžemi. Všechny tyto prvky, společně s neodmyslitelnou DNA vozidla, vytvářejí v mnohaúčelovém interiéru luxusní atmosféru.

OPTIMALIZOVANÁ AERODYNAMIKA

Díky vylepšenému a plynulejšímu profilu patří Discovery Sport k nejaerodynamičtějším modelům Land Rover. K dispozici jsou jedinečná 18“ kola z lehké slitiny s optimalizovanou aerodynamikou.

Konfigurátor

Nezávazná poptávka

Technologie

ASISTENČNÍ SYSTÉMY

ASISTENČNÍ SYSTÉMY

Asistenční systémy Vám umožňují plně se soustředit na řízení. Systém sledování slepého úhlu Vás upozorní na vozidla přijíždějící z obou stran, řada funkcí parkovacího asistenta Vám usnadní parkování a systém upozornění na rychlostní limity Vám zase pomůže rychleji reagovat na omezení.

INFORMAČNÍ A ZÁBAVNÍ SYSTÉMY

INFORMAČNÍ A ZÁBAVNÍ SYSTÉMY

Informační a zábavní technologie značky Land Rover poskytují nejvyšší úroveň informací a zábavy uvnitř vozidla i ve Vašem chytrém telefonu. Aplikace InControl Connect Vás bezpečně propojí s Vaším vozidlem, výběr dotykových displejů Vám poskytne zábavu i užitek a audiosystémy MeridianTM Vám přinesou zážitky z poslechu jako v koncertní síni.

INOVACE

INOVACE

Land Rover průběžně vyvíjí nové technologie v oblasti poháněcího ústrojí s cílem nekompromisně zvyšovat hospodárnost svých motorů a snižovat jejich emise. Automatický systém Stop/Start vypíná motor v situacích, kdy ho není třeba, hybridní pohon má pozoruhodný točivý moment 700 Nm a pro všechny motory je k dispozici nová lehká převodovka.

KOMFORTNÍ A PRAKTICKÁ VÝBAVA

KOMFORTNÍ A PRAKTICKÁ VÝBAVA

Vozidla Land Rover Vás obklopí dokonalým komfortem. Starají se o něj nejmodernější systémy topení a klimatizace, ať je jaké chce počasí, a řada technologií ovládaných bezdotykově a bez klíče. A pro snadné nastupování a vystupování Vás i Vašich spolucestujících je tu funkce automatického snížení nástupní výšky.

PROVOZNÍ VLASTNOSTI NA SILNICI

PROVOZNÍ VLASTNOSTI NA SILNICI

Ke kultivovaným a harmonickým jízdním vlastnostem na vozovce přispívají vyspělé technické systémy značky Land Rover. Patří k nim adaptivní tempomat pro komfortní jízdu na dlouhé vzdálenosti, Adaptive Dynamics pro optimální rovnováhu mezi jízdním komfortem a ovladatelností a Torque Vectoring by Braking pro plynulý a stabilní průjezd zatáčkou.

TERÉNNÍ SCHOPNOSTI

TERÉNNÍ SCHOPNOSTI

Vozidla Land Rover jsou nabitá technologiemi, s nimiž si hravě poradíte i s nejnáročnějším terénem. Díky systémům, jako je originální Terrain Response, přizpůsobující jízdu aktuálnímu stavu pojížděného povrchu, nebo asistent pro bezpečné sjíždění strmých svahů HDC, vykazují vozy Land Rover i nadále ty nejlepší schopnosti ve svém oboru.